Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Zawody sportowo-pożarnicze 2018 rok

2018-09-17

W dniu 16 września 2018r na boisku sportowym przy Gimnazjum Publicznym w Niwiskach odbyły się zawody sportowo-pożarnicze zorganizowane wspólnie przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP w Niwiskich i Wójta Gminy Niwiska. W zawodach udział wzięło 9 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Zawody poprowadził jak co roku Gminny Komendant OSP Adam Haptaś a nad całością konkurencji czuwała komisja sędziowska z PSP Kolbuszowa.

W zawodach sportowo-pożarniczych drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Niwiska I miejsce zajęła OSP Trześń, II OSP Siedlanka i III OSP Niwiska. Za zajęte miejsca I, II, i III zostały wręczone puchary, nagrody i dyplomy. Nagrody wręczyli Komendant PSP Kolbuszowa mł.bryg. Jacek Nita, Prezes ZOG ZOSP RP w Niwiskach Michał Strzępa i Wójt Gminy Niwiska Elżbieta Wróbel. Wójt Gminy i Prezes ZOG wręczyli statuetki dla najstarszego strażaka biorącego udział w zawodach druhowi Zbigniewowi Harchut z OSP Przyłęk i najmłodszemu druhowi Kacprowi Łakomemu z OSP Trześń.

Zawody Strażackie były również okazją do wręczenia medali dla druhów za zasługi dla pożarnictwa.

Złoty Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa:
Elżbieta Wróbel - OSP Niwiska
Grażyna Kasza - OSP Niwiska

Wśród przybyłych gości na zawody byli: Komendant PSP Kolbuszowa mł.bryg. Jacek Nita, Prezes Honorowy ZOG ZOSP RP w Kolbuszowej Stanisław Kosiorowski, Kapelan Powiatowych Straży Pożarnych ks Prałat Wiesław Augustyn, Radny Powiatowy Zbigniew Ofiara, Przewodniczący Komisji Prawa, Porządku Publicznego oraz Reagowania Kryzysowego RG Niwiska Stanisław Rzemień.
Na zawody przybyli licznie mieszkańcy z całej gminy aby kibicować swoim jednostkom.Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin